Dotacje na innowacjelogo ue c

Okna PVC profil Aluplast Ideal 4000

System ideal 4000 reprezentuje nową generacje profili, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania. Profil o rozpiętości 70-80 z uszczelnieniem zewnętrznym 5-6 komorowym. Solidna konstrukcja zawierająca duże komory na wzmocnienia stalowe, oraz profil o głębokości 70-85, który umożliwia wykonanie okien o pokaźnych gabarytach. Podstawowym parametrem wyróżniającym ideal 4000 jest wielokomorowa budowa zapewniająca wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Innowacyjne wzornictwo w połączeniu z rewolucyjnym systemem rozwiązań bez wątpienia zaowocuje możliwością tworzenia okien według eleganckiego stylu. Ponadczasowa wersja niezlicowanych okien o wyrazistych konturach zapewni ponadczasową elegancję na długie lata. Wyjątkowe możliwości kreacji okien zapewni seria round-line, charakteryzująca się owalnymi kształtami oraz  nieskazitelną fakturą materiału. Znakomicie wpisując się w kanon futurystycznych wnętrz. Bogaty asortyment listw przyszybowych pozwala na efektywną oprawę okna i dostosowanie wyglądu do klimatu wnętrza. System ideal 4000 uważany jest za wszechstronny, znajdujący zastosowanie zarówno w nowoczesnej zabudowie oraz w architekturze domu wielorodzinnego. Modułowy system montażu umożliwia dopasowanie, często tam gdzie nie ma możliwości zmiany wielkości otworu  okiennego. Obniżenie wielkości ramy i skrzydła, powiększa powierzchnie prześwitu przeszklenia i umożliwia zasilenie pomieszczenia większą ilością światła.

aluplast ideal 4000ideal 4000 polzlicowanyideal 4000 6K


aluplast ideal 4000aluplast ideal 4000rl 85mmaluplast ideal 4000 85mmaluplast ideal 4000 round line

Cechy systemu:

  • 5-6 komorowa budowa i głębokość zabudowy 70-85 mm zapewniają optymalną izolację termiczną i akustyczną (do Uf =1,3 W/m2K )
  • Duża komora wzmocnienia gwarantuje odpowiednia statykę
  • Estetyczne i niewidoczne uszczelki przyszybowe
  • 15 stopniowy skos krawędzi ramy i skrzydła zapewnia optymalny spływ wody
  • 13 mm przesunięcie osi rowka okuciowego od krawędzi ramy daje możliwość stosowania szerszych zaczepów, a tym samym zwiększa jego odporność na włamanie.
  • Niezwykle trwałe i nowoczesne uszczelki zapewniają, że okna są szczelne i niezawodne.
  • Zwarta budowa delikatne zaokraglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd.
  • Gładka powierzchnia ramy ułatwia mycie i konserwację