Dotacje na innowacjelogo ue c

Okna angielskie

Firma „Asbud” należy do producentów okien typu angielskich na profilach Aluplast Ideal 70.

Systemem Ideal 70 należy do bazy przeznaczonej do zabudowy okien otwieranych na zewnątrz zwanymi również jako „okna angielskie”. Charakterystyczna pięciokomorowa konstrukcja profili oraz szerokość 70 mm nadaje nietuzinkowych właściwości izolacyjności termicznej. Znakomita forma serii profili Ideal 70 stanowi fuzje nowoczesnej technologi i niepowtarzalnego wzornictwa.

Czytaj więcej...

Okna PVC profil Aluplast Ideal 7000

System o szerokości 85 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Futurystyczna architektura obliguje do zastosowania najnowszych standardów. Prężnie rozwijane wymagania prawne narzucane w stolace budowlanej w niedalekiej przyszłości przyczynią się przed wszystkim do zmiany trendu i zmiany oczekiwań klientów poszukujących ocieplonych okien. Wobec których nie można przejść obojętnie. Innowacyjny system Ideal 7000 New 85mm dysponuje głębokością zabudowy profili o 85mm.

Czytaj więcej...

Okna PVC profil Aluplast Ideal 4000

System ideal 4000 reprezentuje nową generacje profili, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania. Profil o rozpiętości 70-80 z uszczelnieniem zewnętrznym 5-6 komorowym. Solidna konstrukcja zawierająca duże komory na wzmocnienia stalowe, oraz profil o głębokości 70-85, który umożliwia wykonanie okien o pokaźnych gabarytach. Podstawowym parametrem wyróżniającym ideal 4000 jest wielokomorowa budowa zapewniająca wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Czytaj więcej...

Okna PVC profil Aluplast Ideal 8000

System ideal należy do najnowszej generacji profili aluplast. Wdrożone rozwiązania mające na celu poprawę parametrów odpowiedzialnych za utratę ciepła oraz przepuszczalność fal akustycznych. Efektywniejsze wykorzystanie zabudowy profilu do 85 mm, umożliwiło powiększeniu zasobu komór w kształtownikach, oraz zastosowaniu trzech uszczelek. System Ideal 8000 dysponuje możliwością modułowego zastosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51mm znacząco wpływa na przenikliwość cieplną. Za trwałość odpowiada sucha komora, która zwiększa trwałość mechanizmów okuciowych. Przeznaczeniem trzeciej uszczelki jest wytworzenie "suchej komory", znacząco wydłużającej żywotność elementów mechanicznych.

Czytaj więcej...

okna pvc - energeto ®

Inteligentne rozwiązania systemowe stają się rzeczywistością. Lekkie, pozbawione wzmocnień stalowych wewnątrz profili, elementy konstrukcyjne ograniczające przy tym znacząco straty energii w budynkach, to nowe argumenty i korzyści, które producentom okien oferuje aluplast.

Zaproponowany przez aluplast koncept energeto ® jest nowym kierunkiem w myśleniu o energooszczędności, gdyż wiąże się z wyeliminowaniem stosowanych dotychczas w profilach wzmocnień stalowych, które powodowały pogorszenie ich termiki. Dodatkowo wdrażając tą technologię aluplast wychodzi naprzeciw oczekiwaniom producentów w zakresie optymalizowania procesów związanych z produkcją okien.

Czytaj więcej...